MÖBLER / Bord / Salongsbord 9996550
nr 999 6550
Salongsbord
Mahogny, Karl Johanstil, längd: 105 + 2x21, djup: 69 cm, höjd: 76 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
måndag 7 december 2015
kl 18:24:58